Časté dotazy: Elektronický repelent

Nenašli jste odpověď? Ozvěte se na 800 900 283 nebo obchod@aveflor.cz

Ne, antiparazitní přípravky Arpalit NEO (Sprej, Mechanický rozprašovač, Pěna, Sprej k desinsekci příbytků) nejsou vhodné pro feny v období březosti a laktace.

Pro březí feny a období laktace je vhodný repelentní produkt Arpalit Dog elektronický repelent.

Ano, je doporučováno k ochraně Vašeho pejska před vnějšími parazity (ektoparazity) po umytí antiparazitním šamponem aplikovat další antiparazitní přípravek s dlouhodobou ochranou. Například spot on, obojek či Arpalit NEO sprej/Mechanický rozprašovač/Pěnu či šetrný elektronický repelent Arpalit Dog.

Před aplikací antiparazitního přípravku si vždy přečtěte přiložený návod k použití.

K desinsekci psího pelíšku, kotce, přepravky aj. můžete použít Arpalit NEO sprej 300 ml.

Věděli jste, že?

Při použití Arpalit NEO kondicionéru na závěr mytí je usnadněna péče o srst Vašeho zvířete do dalšího koupání! Nečistoty je poté možné ze srsti stáhnout pouze vlhkým hadrem a není potřeba časté koupání celého zvířete 🙂

Arpalit šampón proti parazitům má pouze krátkodobý účinek během mytí, tzn. likviduje parazity pouze bezprostředně po aplikaci šamponu do srsti zvířete, protože jde o oplachový přípravek. Doporučujeme po umytí pejska aplikovat antiparazitní či repelentní přípravek k dlouhodobé ochraně např. Arpalit Neo sprej, Arpalit Neo mechaniku a Arpalit Neo pěnu nebo repelentní produkt Arpalit Dog elektronický repelent.

K desinsekci psího pelíšku, kotce, přepravky aj. můžete použít Arpalit NEO sprej 300 ml.

Věděli jste, že?

Při použití Arpalit NEO kondicionéru na závěr mytí je usnadněna péče o srst Vašeho zvířete do dalšího koupání! Nečistoty je poté možné ze srsti stáhnout pouze vlhkým hadrem a není potřeba časté koupání celého zvířete 🙂

Ne. Elektronický repelent Arpalit Dog je zcela neškodný pro lidi i zvířata, není toxický, je zcela bez zápachu. Elektronický repelent obsahuje mikročip, který vydává ultrazvukové impulzy o frekvenci 40 kHz, keré jsou neslyšitelné pro člověka i zvíře. Krátké ultrazvukové impulzy ruší a odpuzují parazity např. blechy, klíšťaty, bodný hmyz aj. v okruhu 3 metrů od zvířete a tím brání jeho napadení až po dobu 10 měsíců od aktivace.

Arpalit Dog elektronický repelent je vhodný pro všechna plemena psů, koček a jiných zvířat bez omezení věku a velikosti. Účinnost produktu je do vzdálenosti 3 metry od elektronického repelentu a účinkuje až po dobu 10 měsíců od aktivace.

Arpalit Dog elektronický repelent účinkuje až po dobu 10 měsíců od aktivace. Po nasazení elektronického repelentu na obojek či jiný doplněk zvířete se sníží výskyt parazitů v závislosti na počátečním zamoření zvířete. K výraznému snížení výskytu parazitů dochází po 7 dnech od nasazení elektronického repelentu. U zvířat s významnými výskytem parazitů se doporučuje, zejména v počáteční fázi vysokého zamoření parazity, zkombinovat elektronický repelent Arpalit Dog s antiparazitními přípravky např. Arpalit NEO Sprejem/Mechanickým rozprašovačem/Pěnou/ Sprejem k desinsekci příbytků.

Po 35 dnech od nasazení se, obvykle, na těle zvířete parazité nevyskytují. Tento stav setrvává po dobu účinnosti elektronického repelentu 10 měsíců od první aktivace. Ověření účinnosti produktu můžete provést dle přiloženého návodu u produktu.

Použití Arpalit Dog elektronického repelentu není limitováno věkem. Produkt je vhodný pro všechny věkové kategorie, v období březosti i laktace, pro starší a slabá zvířata náchylná k nemocem, v době laktace, pro štěňata/koťata i pro zvířata pobývající v domácnosti.

Použití Arpalit Dog elektronického repelentu je vhodné pro všechny věkové kategorie, v období březosti i laktace, pro starší a slabá zvířata náchylná k nemocem, v době laktace, pro štěňata/koťata i pro zvířata pobývající v domácnosti.

Ano, je doporučováno, aby zvíře Arpalit Dog elektronický repelent mělo stále u sebe z důvodu možného opětovného napadení parazity. Pokud zrovna zvíře nemá na sobě obojek, můžete elektronický repelent umístit alespoň do jeho příbytků, kotce, pelechu či do místa, kde se Váš pejsek bude vyskytovat nejvíce.